دوشنبه 1396/9/27 - 9 : 16
مشخصات امام جمعه
سید سعید طبائی
سید سعید طبائی
احمد آباد مستوفي
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/9/24
تقوای الهی

نماز جمعه 24/9/96

مشروح خطبه ها

 

حجت الاسلام و المسلمین سید سعید طبائی:

من به دولت می‌گویم اگر می‌خواهید نان را گران کنید این درست نیست حذف یارانه‌ها هم درست نیست. آقایان مجلس جلوی این کار بایستید.

مسئولین محترم پول نفت را که سر سفره نیاوردید حداقل سفره مردم را با این کارتان خالی نکنید. الآن زمانی نیست که گرانی راه بیاندازید.

آقای رئیس‌جمهور در انتخابات قول دادید تا زمانی که هستید کلیدتان هست و یارانه‌ها را حذف نمی‌کنید. این برای مردم ما یک دغدغه است شما می‌خواهید بنزین را 1500 تومان کنید این کار را نکنید ما از عملکرد برخی از مسئولین شرمنده مردم می‌شویم.

ما نشستی با ائمه جمعه شهرستان اسلامشهر داشتیم همه ائمه جمعه از عملکرد اکثر مسئولین اسلامشهر ناراحت‌اند. مسئولین محترم اسلامشهر برخی از عملکرد شما به نظام برمی‌گردد و نظام را زیر سؤال می‌برد.

حفظ نظام از اوجب واجبات است اگر دست از کار نکشید ما ائمه جمعه تصمیم گرفتیم این هفته اخطار دهیم والله شفاف‌سازی می‌کنیم و به مردم می‌گوییم که چه‌کار می‌کنید

بعضی از اخباری بدست ما می‌رسد که نگران‌کننده است به مسئولین اسلامشهر این سخنان را بگویید چرا که نظام در خطر است اگر کسی به نظام بدبین شود از چشم اسلام می‌بیند.  اگر مسئولین رفتار خود را اصلاح نکردند شفاف‌سازی می‌کنیم

ارتباط با امام جمعه