يکشنبه 1396/2/10 - 4 : 23
مشخصات امام جمعه
سید سعید طبائی
سید سعید طبائی
احمد آباد مستوفي
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1395/12/6
فضیلت حضرت زهرا(س)

حجت الاسلام والمسلمین سید سعید طبائی
امام جمعه احمدآباد مستوفی:
“قیچی” حزب الله و حماس، اسرائیل را از بین خواهد برد  
امام جمعه احمدآبادمستوفی گفت: جمهوری اسلامی توانست حماس و حزب الله را به عنوان دو تیغه یک قیچی حمایت کند و انشاالله این قیچی اسرائیل را از بین خواهد برد.

امام جمعه احمدآباد گفت: جمهوری اسلامی توانست حماس و حزب الله را به عنوان دو تیغه یک  قیچی حمایت کند  و انشاالله این قیچی اسرائیل را از بین خواهد برد.

حجت الاسلام والمسلمین سید سعید طبائی امام جمعه احمدآباد گفت: بهترین توشه برای همه ما تقواست تقوا ،علم توام با عمل و اطاعت است. اگر اهل تقوا شدیم شیعه می شویم. شیعه واقعی کسی است که که اهل نماز است هر کس می خواهد جز شیعیان قرار بگیرد باید اقامه نماز کند.
بی حجابی و بد حجابی، دهن کجی به فاطمه زهرا (س)
وی با اشاره به ایام شهادت فاطمه زهرا (س) گفت: ما افتخارمان این است که شیعه چنین بانویی هستیم. آیه۳۳ سوره احزاب (آیه تطهیر) عصمت ایشان را ثابت می کند، هر کس اگر توانست شب قدر را متوجه شود می تواند فاطمه زهرا (س) را درک کند.

امام جمعه احمدآباد تاکید کرد: گریه ما بر فاطمه زهرا (س) فقط به دلیل شکسته شدن پهلو، سقط شدن فرزندشان نیست بلکه گریه برای این است که چرا در خانه علم را بستند. فاطمه زهرا (س) واسطه بین رسالت و امامت است  کسی که در راه دفاع از ولایت به شهادت رسید.

وی تصریح کرد: اگر کسی بی حجاب و بد حجاب باشد دهن کجی به فاطمه زهرا(س)  نیست؟

وی با اشاره به آیه ۱۳۹ آل عمران اظهار داشت: کسی که از آمریکا بترسد مسلمان و مومن نیست ملت ما در مقابل آمریکا، جنگ و تحریم ایستادند  و اکنون برکات آن را می بینیم اما جنگ اقتصادی ما همچنان پابرجاست مسئولین اگر بیانات مقام معظم رهبری را در مورد اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل مو به مو اجرا کنند ما در این جنگ نیز پیروز می پشویم.
ما به حرف هایی نظیر “نه غزه، نه لبنان “توجهی نداریم .
خطیب نماز جمعه احمدآباد عنوان کرد:اگر نگاهمان به آمریکا باشد که دلارهای ما را آزاد کند هرگز این کار را نخواهد کرد .
وی با اشاره به کنفرانس بین المللی برگزار شده در تهران در حمایت از فلسطین و بیانات مقام معظم رهبری در این کنفرانس خاطر نشان کرد: جمهوری اسلامی سازش با رژیم صهنونیستی را قبول ندارد، کاری که باید انجام شود مقاومت است، جمهوری اسلامی توانست حماس و حزب الله را به عنوان دو تیغه یک  قیچی حمایت کند  و انشاالله این قیچی اسرائیل را از بین خواهد برد.
حجت الاسلام والمسلمین طبائی تاکید کرد: جمهوری اسلامی از محور مقاومت دفاع خواهد کرد و ما این راه را که راه امام است ادامه خواهیم داد تا در هیچ جای دنیا استکبار نباشد و بستر برای ظهور امام زمان (عج)  آماده باشد. ما به حرف هایی نظیر “نه غزه، نه لبنان “توجهی نداریم .

 

ارتباط با امام جمعه