سه شنبه 1396/3/2 - 25 : 19
مشخصات امام جمعه
حسین توسلی
حسین توسلی
پردیس
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/2/29
نماز جمعه 29 اردیبهشت 96 شهرستان پردیس

نماز جمعه 29 اردیبهشت 96 شهرستان پردیس

نماز جمعه 29 اردیبهشت 96 شهرستان پردیس به امامت حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج حسین توسلی امام جمعه شهرستان پردیس با حضور پرشور مردم دیندار و مسئولین این شهرستان در مسجد الغدیر شهر پردیس اقامه شد.

حجت الاسلام والمسلمین حسین توسلی امام جمعه شهرستان پردیس در خطبه اول نماز جمعه این هفته 29 اردیبهشت 96 پیرامون مسئله اخلاق در اسلام در ادامه مباحث هفته های گذشته درباره حدیث عقل و جهل (اصول کافی جلد 1 ص 23 حدیث 14) دقایقی برای نمازگزاران ایراد سخنرانی کرده و همزمان حضار میتوانستند مباحث مطرح شده را روی پرده ببینند یا نطق برداری کنند.

امام جمعه شهرستان پردیس در خطبه دوم بعد از توصیه خود و دیگران به تقوای الهی به روزهای پیش رو و مناسبت های آنها اشاره کرد و افزود: 30 اردیبهشت روز جمعیت است.

وی ادامه داد: هر خانواده حداقل باید سه فرزند داشته باشد تا کمکی به رشد و پیشرفت کشورش کرده باشد.

وی افزود: دو فرزند که جای پدر و مادر را در جامعه پر میکنند و این فرزند سوم است که به افزایش آمار جمعیت جوان کشور عزیزمان ایران می افزاید.

امام جمعه پردیس خاطرنشان کرد: اول خرداد سالروز آغاز محاصره اقتصادی جمهوری اسلامی ایران از سوی آمریکا در سال ۱۳۵۹ شمسی است.

حجت الاسلام توسلی ادامه داد: الحمدلله تا بحال آمریکا و هم پیمانانش متوجه شده اند که همیشه تحریم ها باعث پیشرفت مردم ایران شده و هیچوقت تاثیری که دشمنان در نظر داشتند را روی مردم غیور ما نداشته است.

وی در ادامه به سوم خرداد سالروزفتح خرمشهر در عملیات بیت المقدس(روز مقاومت و ایثار) اشاره کرد و افزود: امروز همه ما آسایشمان را مدیون جان فشانی های شهدا و جانبازان دفاع مقدس هستیم.

مسئله آخر امروز و انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری است، روز انتخاب سرنوشت برای ملت ایران است.

حجت الاسلام توسلی افزود: مقام معظم رهبری در دیدار روز27  اردیبهشت 96 با اقشار مختلف مردم در اهمیت حضور مردم در انتخابات فرمودند:

((در کشور بحمدالله فضای آزادی است ،فضای حضور مردم هست ، فضای تاثیر رای مردم در انتخابات ریاست جمهور و مدیران شهری هست، این خیلی با ارزش است.))

امام جمعه پردیس ادامه داد: مقام معظم رهبری در جای دیگری فرمودند:

((فضای آزادی را جمهوری اسلامی به ما داد ، اگرچه بعضی ناسپاسی می کنند و ازهمین فضای آزاد استفاده می کنند وآزادی را نفی می کنند، این ناشکری است.))

وی خاطر نشان کرد: برنده انتخابات: نظام مقدس جمهوری اسلامی و رهبر فرزانه انقلاب و ملت بزرگ ایران است.

حجت الاسلام والمسلمین حسین توسلی امام جمعه شهرستان پردیس در پایان یاآور شد: نتیجه انتخابات هر چه شد، و ملت به هرکسی رای داد ، او رئیس جمهور همه ی ملت ایران است و همگان موظف به پذیرش نتیجه انتخابات هستند.

روابط عمومس دفتر امام جمعه شهرستان پردیس

 

اخبار
ارتباط با امام جمعه