يکشنبه 1396/2/10 - 7 : 23
مشخصات امام جمعه
حسینعلی محمدی نژاد
حسینعلی محمدی نژاد
رباط كريم
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/2/8
امام جمعه رباط کریم: کلید حل مشکلات اقتصادی در نیویورک نیست/ سپاه پروژه های ناتمام دولت را تمام کرد

به گزارش روابط عمومی دفترامام جمعه شهرستان رباط کریم؛ حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای  محمدی نژاد، امام  جمعه رباط کریم در آیین عبادی سیاسی روز جمعه که با حضور آحاد مردم خداجو و خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران در مصلی این شهر برگزار شد، اظهار  کرد: دشمنان اسلام برای از بین بردن خانواده تلاش های زیادی می کنند. اگر خانواده اصالت خود را حفظ کند معیار های اسلامی حفظ می شود اما اگر غرق در فحشا شدند تمامی معیار ها از بین می رود.

وی با اشاره به سالروز فرارسیدن روز پاسدار، افزود: اگر این جوانانی که رفتن و شهید شدن اگر نرفته بودند چی می شد اگر کسانی که برای این حکومت تلاش می کردند نبودند چه می شد باید قدر این افراد را  بدانیم.

امام جمعه رباط کریم تأکید کرد: اگر این شهدا نبودند امروز ما در ارامش نبودیم دشمن هر کاری می کند که یار گیری کند ما باید دست دشمن را از یار گیری ها دور کنیم، سپاه از لحاظ های نظامی و فرهنگی و سازندگی بسیار تلاش می کند، از نظر انظامی که از این سرزمین دفاع می کند، از لحاظ فرهنگی با حلقه های صالحین و. از نظر سازندگی که پروژه هایی را که دولت در وهله اول به دست خارجی ها داده بوده و نتوانستند این پروژه ها رو جلو ببرند به دست سپاه داده اند و سپاه به نحو احسن این پروژه ها رو تکمیل کرده است.

اقتصاد مقاومتی تنها یک شعار نیست.

حجت الاسلام محمدی نژاد در بخش دیگری از سخنانش با تأکید بر ارج نهادن مقام کارگر در جامعه، خواستار ارتقای وضعیت موجود کارگران شد و گفت: روز کارگر را به همه کارگران زحمتکش تبریک عرض می کنم، اقتصاد مقاومتی فقط یک شعار نیست نباید کارخانه های داخلی از بین بروند و کارگر ها بیکار شوند، بعضی کسانی که در دولت هستند نمی گذارند چرخ اقتصاد کشور بچرخد و فقط به فکر جیب خودشان هستند برخی از دولت مداران می گویند که ایرانیان صنعت را نمی دانند و فقط ابگوشت بز باش درست می کنند.

ترس از آمریکا در دل برخی ها وجود دارد.

خطیب جمعه رباط کریم تصریح کرد: دولت مدار ها نباید از امریکا بترسند اگر هم می ترسند نباید این ترس را به عهده مردم بگذارند اگر از دشمن ترسیدی دشمن به طرف جلو حرکت می کند. کلید حل مشکلات اقتصادی در بیرون کشور نیست در نیویورک نیست بلکه در تولید داخلی است.

وی خاطرنشان کرد: اخلاق انتخابتی امری بسیار مهم است امروز اولین مناظره است باید ببینیم چه کسی به آرمان های امام نزدیک تر است تا بتوان به او رأی داد.

 

اخبار
ارتباط با امام جمعه