پنج شنبه 1396/7/27 - 29 : 1
مشخصات امام جمعه
حسینعلی محمدی نژاد
حسینعلی محمدی نژاد
رباط كريم
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/7/21
برجام خسارت محض است و نه فتح الفتوح زیرا که با برجام هیچ تحریمی برداشته نشد

حجت الاسلام والمسلمین محمدی نژاد امام جمعه محترم شهرستان رباط کریم در خطبه های عبادی سیاسی این هفته که با حضور پر شور مردم انقلابی رباط کریم همراه بود فرمودند: در تهیه جهیزیه قناعت و پرهیز از اسراف را رعایت کنید تا ازدواج ها راحت تر و پر خیر و برکت تر باشد.
وی در ادامه شهادت پنجمین شهید محراب اشرفی اصفهانی را به حضرت ولیعصر (عج) ، مقام معظم رهبری و ملت ایران تسلیت گفتند.
ایشان در ادامه 24 مهر سالروز تأسیس عقیدتی سیاسی ارتش را نیز به ارتشیان تبریک گفتند.
حجت الاسلام محمدی نژاد 25 محرم سالروز شهادت امام زین العابدین (ع) را به نمازگزاران تسلیت گفتند و فرمودند این امام بزرگوار بعد 34 سال از شهادت پدرشان با تحمل تمام رنج ها،اذیت ها و خون دل ها به شهادت رسیدند.
همه امامان وظیفه جنگ با خلفا را داشتند ولی همه ائمه بُعد سیاسی دارند که متأسفانه کمتر بُعد سیاسی آن ها مورد دقت  و توجه واقع شده است.
حجت الاسلام والمسلمین محمدی نژاد بعد از بیان مناسبت های هفته به مسائل روز پرداختند و فرمودند: کشور هم باید مواظب گرگ ها باشد و هم مواظب موریانه ها. زیرا که گرگ ها از بیرون حمله می کنند و موریانه ها از داخل حمله می کنند.
وی افزود: آمریکا مثل گرگ است که اگر در مقابل آن ایستادگی کنیم پیروز خواهیم شد و هزینه کمتری هم خواهد داشت ولی اگر کوتاه بیاییم به ما حمله می کند و طعمه را خواهد خورد. ولی منافقین و جاسوسان مثل موریانه آرام و بی صدا از داخل حمله می کند و ما را نابود می کنند که این همان پروژه نفوذ است که مقام معظم رهبری بارها به آن اشاره نمودند.مثل همان جاسوسی که در تیم مذاکره کننده ایران بود که هم از انگلیس و هم از ایران پول می گرفت که تازه از ایران مدال هم گرفت.
ایشان در ادامه به برجام نیز اشاره ای نمودند و فرمودند: به فرمایش مقام معظم رهبری برجام خسارت محض است و نه فتح الفتوح زیرا که با برجام هیچ تحریمی برداشته نشد و اتفاقاً تحریم های بیشتری هم تصویب می کنند.
وی افزود نباید بخاطر رأی جمع کردن کاری کرد که امنیت کشور در خطر بیفتد. امروزه عده ای می گویند سپاه اقتدار کشور است و ما از سپاه حمایت می کنیم پس چرا آن روزها که باید از سپاه حمایت می کردید، حمایتی نشد و اتفاقاً سپاه را دولت تفنگدار نامیدید تا بهانه ای دست ترامپ و آمریکا بیفتد  تا تحریم های جدیدی علیه سپاه تصویب کنند و سپاه را سازمانی تروریستی بنامند.
وی در پایان  فرمودند اینکه عده ای می گویند امام حسین (ع) با عمر سعد مذاکره کرد اوج ساده لوحی و تحریف تاریخ است زیرا همه می دانند امام حسین عمر سعد را نصیحت کرد و با تشر زدن به او با عمر سعد صحبت کرد و به او گفت تو هرگز به حکومت ری نخحواهی رسید.

اخبار
ارتباط با امام جمعه