دوشنبه 1396/4/5 - 38 : 16
مشخصات امام جمعه
محمدرضا مدیح
محمدرضا مدیح
رودهن
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/2/22
کاندیداها برای کسب رأی، امنیت و وحدت ملی را به خطر نیندازند

امام‌جمعه رودهن گفت: کاندیداها برای کسب رأی، امنیت و وحدت ملی را به خطر نیندازند و شعار نابودی اسرائیل، ریشه در خط امام و نه نابودی برجام دارد.

به گزارش پایگاه خبری تارود؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدرضا مدیح در خطبه‌های عبادی سیاسی این هفته نماز جمعه بخش رودهن اظهار کرد: اولین آرزوی دشمنان ما این است که مردم در انتخابات شرکت نکنند و برای مبارزه با دشمن، شرکت در انتخابات برای همه یک تکلیف است.

وی افزود: دومین خواسته دشمنان است که با حضور کمرنگ مردم، آن گزینه‌ای که می‌خواهند رأی بیاورد و اگر دشمن بر روی گزینه‌ای سرمایه‌گذاری می‌کند، قطعاً این خواستن بی‌دلیل نیست و به قول امام اگر دشمن و استکبار از ما تعریف کرد، حتماً یک مشکلی در ما است.

امام‌جمعه رودهن، ایجاد فتنه را خواسته سوم دشمن پس از برقراری انتخابات برشمرد و تصریح کرد: حضور انقلابی و همراه با بصیرت ملت، می‌تواند خنثی‌کننده این توطئه‌ها باشد.

مدیح با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب در خصوص آنچه کاندیداها باید به مردم بگویند، خاطرنشان کرد: مسائل اقتصادی و اینکه در اقتصاد چه‌کاری می‌خواهند انجام دهند و اینکه معیشت مردم برای آنها مهم و اصل است، بایستی از سوی کاندیداها رعایت شود و کسی که سفره مردم را نمی‌پاید، خواسته یا ناخواسته سرباز دشمن است.

وی ادامه داد: جوری صحبت نکنیم که عزت ملت پایمال شود و اگر عزتی که ملت به‌سختی به‌دست آورده است، از بین برود، دشمنان جرئت هر کاری را پیدا می‌کنند.

امام‌جمعه رودهن با تأکید بر این موضوع که کاندیداها باید امنیت ملی و وحدت را برای کسب رأی در معرض خطر قرار ندهند، بیان کرد: مطرح کردن این موضوع که برای از بین برجام، روی موشک‌ها نوشته‌شده است که اسرائیل باید از بین برود حرف نادرستی و مخالف امنیت ملی است.

 

انتهای پیام/

ارتباط با امام جمعه