يکشنبه 1396/2/10 - 9 : 23
مشخصات امام جمعه
محمدرضا مدیح
محمدرضا مدیح
رودهن
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/1/18
امام جمعه رودهن: ماه رجب و شعبان مقدمه ماه رمضان است/ جنگ اقتصادی بیشتر از هر جنگی به چشم می خورد

مام جمعه رودهن با بیان اینکه ماه رجب و شعبان مقدمه ماه رمضان است و در این ماه ها دعا بسیار ثواب دارد، گفت: جنگ اقتصادی بیشتر از هر جنگی به چشم می خورد.

به گزارش پایگاه خبری تارود، حجت الاسلام والمسلمین محمد رضا مدیح در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته رودهن ضمن تبریک فرا رسیدن ماه رجب اظهار داشت: ماه رجب و شعبان مقدمه ماه رمضان است و اگر فردی می خواهد دل خود را آماده مهمانی خداوند کند باید ماه رجب را با استغفار به درگاه خداوند آغاز کند.

وی ادامه داد: سفارش های زیادی از جمله زیارت معصومین، روزه گرفتن و ادای نماز های قضا شده که با روحی آماده به استقبال ماه رمضان رفت‌.

امام جمعه رودهن تصریح کرد: ولی امر مسلمین سال جاری را سال اقتصاد مقاومتی برای چندمین سال پی در پی نامگذاری کردند و این نشان دهنده اهمیت موضوع اقتصاد است و مادر دنیایی که زندگی می کنیم.

وی افزود: جنگ اقتصادی بیشتر به چشم می خورد و دشمنان جمهوری اسلامی از هر دری وارد شده اند که فکر می کنند از راه اقتصاد می توانند ضربه ایی به کشور ما وارد کنند.

مدیح گفت: دشمنان انقلاب اسلامی راه های مختلف و جنگ هایی به شیوه های متفاوتی را پیش گرفتند که خسارت هایی به ما وارد شد اما شکست را متحمل نشدیم.

امام جمعه رودهن اضافه کرد: امید دشمنان در راه اقتصادی خلاصه شده است اما جمهوری اسلامی هم دست بر روی دست نخواهد گذاشت و می تواند الگوی کشور های مسلمان دیگر شود که یکی از لازمه های الگو شدن درخشش اقتصاد کشور است.

وی ادامه داد: مردم باید دسیسه های دشمن را درک کنند و با همدلی و پیوستگی رفاه همه جانبه را به ارمغان بیاوردند.

انتهای پیام/

 

ارتباط با امام جمعه