سه شنبه 1396/10/26 - 13 : 13
مشخصات امام جمعه
احمد محسن زاده
احمد محسن زاده
نسيم شهر
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/10/22
امام جمعه نسيم شهر : مردم پرچمدار انقلاب اسلامی هستند و هیچ وقت در حمایت از انقلاب، نظام و ولایت فقیه کم نخواهند گذاشت .

تيتر برگزيده :  

امام جمعه نسيم شهر : مردم پرچمدار انقلاب اسلامی هستند و هیچ وقت در حمایت از انقلاب، نظام و ولایت فقیه کم نخواهند گذاشت .

 

حجت‌الاسلام و المسلمین محسن‌زاده در آیین عبادی- سیاسی نماز جمعه که در مصلی امام خمینی(ره) نسیم شهر برگزار شد، ضمن دعوت خود و مردم به رعایت تقوای الهی كفت : در زندگی دنیایی تکالیفی برعهده انسان است که انجام آنها صبر را می‌طلبد بر اساس آیات قرآنی سربلند بیرون آمدن از آزمون‌ها و سنت‌های الهی در امتحان و ابتلا نیازمند صبر است.

امام‌جمعه نسيم شهر ضمن تجليل از مردم بابصير ايران اسلامي به فتنه اخیر اشاره کرد و گفت: ایران تنها کشوری است که قانون و نظام آن اسلامی است از همین رو مردم باایمان راسخ از ابتدای انقلاب تا به امروز از ارزش‌های اسلام ناب محمدی دفاع کرده‌اند. وي افزود : از اولین روز انقلاب اسلامی تا به امروز پرچم جمهوری اسلامی ایران بر دوش مردم بوده و مردم پرچمدار انقلاب اسلامی هستند و هیچ وقت در حمایت از انقلاب و نظام و ولایت فقیه کم نگذاشته و براي حفظ اين انقلاب و ارزشهاي آن بيش از 250 هزار شهيد تقديم نظام مقدس جمهوري اسلامي كرده اند .

حجت الاسلام والمسلمين محسن زاده بابیان اینکه آمريكا و دشمنان نظام با هر موقعیتی در ایران کوشید تا زهر خود را بر پیکره نظام وارد کند، ابراز داشت: آمريكا و دشمنان نظام يكبار در دهه 50 و يك بار هم در دهه 90آنها را از منطقه بيرون كرده اند و در این فتنه نیز همانند سال ۸۸ کوشیدند تا به اهداف خود دست یابند، آنها در عراق ، سوریه و يمن ناکام مانده اند و طبیعتاً در چنین شرایطی باید از جایی رخنه می‌کردند لذا مسئولان و مردم باید کاملاً هوشیار باشند.

وی با بیان اینکه این توطئه‌ها توسط سه ضلع فتنه (آمريكا،‌آل سعود و منافقين و كفار) در خارج از کشور و توسط ايادي وابسته به استکبار جهانی و دیگر دشمنان شكل گرفت گفت: دشمنان از اختلافات در جامعه و فرصت‌های گوناگون برای موج سواری سوء استفاده می‌کند.

خطیب نماز جمعه بخش بوستان به مشکلات اقتصادی مردم اشاره کرد و ادامه داد: باید با برنامه‌ریزی مناسب برای تحقق مطالبات و رفع مشکلات مردم نهايت تلاش بعمل آيد.

 

 

 

 

اخبار
ارتباط با امام جمعه