سه شنبه 1396/3/2 - 25 : 19
مشخصات امام جمعه
جعفر طزری
جعفر طزری
خير آباد
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/2/29
هر کسی که انتخاب شد باید وعده هایش را اجرایی کند

امام جمعه خیرآباد اظهار داشت: برندگان واقعی انتخابات مردم هستند که با حضور خود امید دشمنان را برای رسیدن به کشور قطع کردند و هرکس که از صندوق رأی بیرون آمد وظیفه دارد به تعهداتی که داده است عمل کند و خود را خادم ملت بداند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی ستاد نمازجمعه خیرآباد: امام جمعه خیرآباد در خطبه اول نماز جمعه این هفته بیان داشت: یکی از ارکان حیا ناظر است اینکه انسان بداند کسی او را نگاه می کند و ناظر بر اعمال اوست. 
وی افزود: طبق آیه ای از  سوره ق دو فرشته ای که اعمال ما را می نویسند ناظر اعمال ما هستند و امام صادق(ع) فرمودند ؛ انسان باید از دو فرشته ای که همراه او هستند و اعمال او را ثبت می کنند حیا کند.
حجت الاسلام والمسلمین جعفر طزری در خطبه دوم نمازجمعه این هفته خیرآباد گفت: امروز روزی است که مردم ایران پای صندوق های رأی حاضر می شوند و با حضور گسترده خود ابتدا بیعت با آرمانهای امام و شهدا می کنند و ثانیا به دشمنان داخلی و خارجی نشان می دهند علیرغم همه مشکلات هرگز از انقلاب خود دست بر نمیدارند و با انتخاب اصلح امور اجرایی خود را بدست او بسپارند.
حجت الاسلام طزری اظهار داشت: انتخابات در ایران اسلامی، مظهر دموکراسی دینی است و مردم نیز با آزادی و اختیار پای صندوق رأی می روند و به هر کس که تشخیص دادند رأی میدهند و سر نوشت کشور خود را، خود رقم می زند.
وی افزود: این را می توان از هجمه های دشمن فهمید که یک زمان اعلام می کردند انتخابات فرمایشی است و مشخص است چه کسی رئیس جمهور است تبلیغات وسیعی هم برای عدم حضور مردم انجام دادند اما نتیجه انتخابات بر خلاف یاوه گویی های آنان شد.
امام جمعه خیرآباد خاطر نشان کرد:همه وظیفه داریم به نتیجه انتخابات احترام بگذاریم و قانون را رعایت کنیم زیرا آرامش و شیرینی حضور مردم در انتخابات در پرتو عمل به قانون است.
وی تاکید کرد: امروز فضا، فضای رقابت است اما از فردا فضا، فضای رقابت و دوستی است و همه باهم دست به دست هم دهیم تا ایران اسلام را آباد کنیم.
حجت الاسلام طزری اظهار داشت: برندگان واقعی انتخابات مردم هستند که با حضور خود امید دشمنان را برای رسیدن به کشور قطع کردند و هرکس که از صندوق رأی بیرون آمد وظیفه دارد به تعهداتی که داده است عمل کند و خود را خادم ملت بداند.
وی باتوجه به اینکه در آستان سوم خرداد ماه سالروز آزادسازی خرمشهر قرار داریم گفت: آزاد سازی خرمشهر نشان داد در پرتو مقاومت و ایستادگی می توان به اهداف بلند و حتی نشدنی رسید و این درسی است یرای همه ما که با دشمن نمی توان مذاکره و سازش کرد بلکه ثمره مقاومت و پیروزی است.
وی تصریح کرد: امروز اگر می خواهیم به حق و حقوق خود برسیم باید در مقابل باج خواهی دشمن مقاومت کنیم و الا با سازش و مذاکره عهد شکن نه تنها به چیزی نمی رسیم بلکه آنچه را که داریم را هم نیز از دست خواهیم داد.
انتهای پیام/

اخبار
ارتباط با امام جمعه