پنج شنبه 1396/6/2 - 43 : 5
مشخصات امام جمعه
سیف ا... دهقانی
سیف ا... دهقانی
بهاباد
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/5/27
امام جمعه بهاباد شهید حججی؛مصداق بمب اتم ایران اسلامی/کودتای 28 مرداد سند مطمئنی بر بی اعتمادی به آمریکاست

بهاباد نماز جمعه 27/5/96

خطبه اول

حجت الاسلام سیف الله دهقانی امام جمعه بهاباد در خطبه های این هفته نمازجمعه بهاباد با سفارش نمازگزاران جمعه به رعایت تقوای الهی و ترک محرمات و انجام داد ن واجبات به تفسیر آیات سوره حجرات پرداخت

امام جمعه بهاباد گفت: انسان از این دنیای زودگذر و فانی توشه ای برای سفر آخرت خود باید داشته باشد آن هم آشنائی به قرآن و آیات الهی که به تفسیر سوره حجراترسیدیم .

وی تصریح کرد: آیاتی که در این سوره مورد توجه قرار گرفته است بیشتر در مورد اخلاق و آداب معاشرت رهبران دینی خصوصا حضرت محمد مصطفی (ص) است

بحث اخلاق و آداب حرف زدن و گفتگو با پیامبر اسلام(ص) و خداوند متعال است .

 

خطبه دوم

( مناسبتهای هفته کودتای 28 مرداد- هفته دولت شهادت امام جواد (ع)- شهید حججی و روز دحوالارض)

امام جمعه بهاباد

 

شهید حججی؛مصداق بمب اتم ایران اسلامی/کودتای 28 مرداد سند مطمئنی بر بیاعتمادی به آمریکاست

 

امام جمعه بهاباد با اشاره به سالروز کودتای ننگین 28 مردادسال 32 که توسط دولت آمریکا به وجود آمد اظهارداشت : کودتای 28 مرداد سند مطمئنی بر بیاعتمادی به آمریکاست.

حجت الاسلام سیف الله دهقانی امام جمعه بهاباد در خطبه های نماز با سفارش نمازگزاران به رعایت تقوای الهی با اشاره به واقعه کودتای 28 مردادسال 32 و با بیان این مطلب که جمهوری اسلامی ایران در تمام زمینه ها همه دشمنان این آب و خاک را زمین گیر کرده است افزود : دشمنان این نظام  دست از دشمنی با ما بر نمی دارند .

دهقانی تصریح کرد: هر ملتی که به آمریکا اعتماد کند زمین خواهد خورد، کودتای 28 مرداد سند مطمئنی بر بی اعتمادی به آمریکاست.

حجت الاسلام دهقانی شهادت شهید مدافع حرم سردار بی سر شهید محسن حججی را به خانواده محترم شهید، ملت ایران و مقام معظم رهبری تسلیت گفت و افزود : رشید مردایران و مدافع حرم شهید محسن حججی عزیز توانست دردهه چهارم نظام اسلامی یک نورانیتی به جامعه بدهد ودردنیا یک زلزله ای به وجود آورد تاهمه توجهات جهانیان را به سوی خود جلب کند.

وی با اشاره به اینکه ایران اسلامی که هر روز و همیشه ندا سر میدهد که ای دشمنان ما نیازی به بمب اتم نداریم افزود : دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران بدانند که شهید حججی امروز مصداق بمب اتم ایران اسلامی است .

خطیب جمعه بهاباد درادامه سالروز شهادت نهمین امام شیعیان حضرت جوادالائمه (ع)را تسلیت گفت و بر برنامه های شهادت این امام در شهرستان تاکید کرد .

دهقانی گفت : امام جواد (ع) تنها امامی بودند که در سن جوانی به مقام امامت رسید و توانست به مدت 17 سال حکمرانی کند .

حجت الاسلام دهقانی با اشاره به در پیش بودن هفته دولت و شهادت شهیدان رجایی و باهنر افزود: هفته‌ دولت بهانه ای برای گرامی‌داشت یاد و خاطره‌ی شهیدان رجایی و باهنر است و راه و روش شهیدان رجایی و باهنر بايد الگوی دولتمردان باشد.

وی با بیان اینکه دشمنان نظام اسلامی تصور می کردند با ترور شخصیت های بزرگ و موثر انقلاب از جمله شهیدان باهنر و رجایی می تواند نظام نوپای جمهوری اسلامی را شکست دهد گفت : شهادت این دو شهید مکتبی اگرچه تلخ بود، اما باعث انسجام مردم و تثبیت انقلاب و آرمان‌های امام راحل (ره) شد.

 امام جمعه بهاباد با اشاره به اول شهریور روز پزشک هم گفت: به پزشکان توصیه می کنم سوگندنامه بقراط را مطالعه  و افکار و آثار ابوعلی سینا را مورد استفاده قرار دهند.

روز دحوالارض و اول ذی الحجه ، روز بزرگداشت علامه مجلسی و روز مساجد واعلام نظرنمایندگان مجلس درمورد تصویب قانون کنگره آمریکا و نقض برجام و استفاده از فضای مجازی از دیگر موضوعاتی بود که مورد بحث حجت الاسلام سیف الله دهقانی امام جمعه بهاباد قرار گرفت ..

 

اخبار
ارتباط با امام جمعه