دوشنبه 1396/4/5 - 37 : 16
مشخصات امام جمعه
سیف ا... دهقانی
سیف ا... دهقانی
بهاباد
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/4/2
امام جمعه بهاباد ملت و مردم ایران هرگز به ابر قدرت‌های جنایتکار باج نمی‌دهند/ نیروهای غیور سپاه پاسداران قدرت نظام را به رخ دنیا کشاند

امام جمعه بهاباد

ملت و مردم ایران هرگز به ابر قدرت‌های جنایتکار باج نمی‌دهند/ نیروهای غیور سپاه پاسداران قدرت نظام را به رخ دنیا کشاند

حجت الاسلام سیف‌الله دهقانی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه بهاباد با تقدیر و تشکر از حضور حماسی  مردم همیشه در صحنه بهاباد و ایران اسلامی  در راهپیامائی روز جهانی قدس اظهار داشت: لازم است به مسئله قدس از سوی مسلمانان توجه بیشتری شود که مسیر نجات جامعه بشری بر محو اسرائیل و ایادی آنهاست.

امام جمعه بهاباد با بیان اینکه تظاهرات و راهپیمائی روز قدس در حقیقت مبارزه با استکبار جهانی در راس آن آمریکاست، گفت: باید در روز قدس به حق و حقوق ملت و مردم مظلوم فلسطین توجه ویژه‌ای شود و دنبال حق و حقوق از دست رفته این مردم مظلوم بود.

وی با اشاره به اینکه حضرت امام خمینی(ره) با نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز جهانی قدس توجه مسلمانان را به مسئله قدس و فلسطین جلب کردند، عنوان کرد: روز قدس، روز احساس همدردی با مسلمانان جهان است که می‌شود با توکل بر خدا و با دست خالی بر دشمن تا دندان مسلح پیروز شد.

وی با بیان اینکه امروز مستکبران با شیوه‌های گوناگون اصل انقلاب اسلامی که اسلام و توحید است را نشانه گرفته‌اند، افزود: امروز روز حمایت از مظلومان و محرومان است با همدلی، اتحاد، پشت سر امام مسلمین عالم امام خامنه‌ای(مدظله العالی) باید هماهنگ و همدل گام برداریم.

خطیب جمعه بهاباد به پرتاب موشک از سوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مواضع نیروهای داعش اشاره کرد و گفت: نیروهای غیور سپاه پاسداران قدرت نظام را به رخ دنیا کشاند و با پرتاب موشک به سوی مواضع داعش چنان زلزله‌ای بر پیکر اسرائیل و اربابش عربستان به وجود آورد که دشمنان بدانند اگر این ترقه بازی‌ها را در ایران انجام دادند با توان نظامی ایران روبرو می‌شوند.

اخبار
ارتباط با امام جمعه