دوشنبه 1396/8/1 - 31 : 0
مشخصات امام جمعه
علی خاتمی
علی خاتمی
زنجان
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/7/28
اتحاد و همدلی ملت ایران راه مقابله با توطئه‌های دشمنان است

حجت‌الاسلام حسن بیات ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه زنجان همه مردم و مسلمان و نمازگزاران را به تقوای الهی دعوت کرد.

امام جمعه موقت زنجان با اشاره به اظهارات رئیس جمهور آمریکا در مورد ملت ایران اظهار داشت: این گونه اظهارات به دلیل پیشرفت‌ها و موفقیت‌های کشورمان در عرصه‌های مختلف انجام می‌شود.

وی با بی‌خردانه خواندن اظهارات ترامپ، رئیس جمهور آمریکا افزود: این گونه اظهارات تاثیری در جایگاه ملت ایران نخواهد داشت.

بیات اتحاد، همدلی و همبستگی ملت ایران را تنها راه مقابله با توطئه‌های دشمنان دانست و گفت: اتحاد ملت ایران بوده که در طول چهار دهه پس از پیروزی انقلاب اسلامی، اجازه نداده دشمنان به اهداف شوم خود برسند.

وی با تاکید بر اینکه مسئولان باید نسبت به زیاده‌خواهی‌های دشمن در مجامع بین‌المللی آگاه باشند، ادامه داد: ملت ایران در طول چهار دهه گذشته پس از انقلاب آگاهانه و هوشیارانه در مقابل زیاده‌خواهی دشمنان ایستاده است.

امام جمعه موقت زنجان به اظهارات ترامپ در مورد سپاه و با اشاره به عملکرد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سال‌های پس از پیروزی انقلاب تصریح کرد: سپاه در طول عمر انقلاب عملکرد بسیار خوبی داشته و خدمات بسیاری را در راستای خدمت به نظام و انقلاب و مردم انجام داده است.

وی تلاش‌های مسؤولان آمریکایی و اظهارات آنها را در راستای فشار آوردن به ملت ایران و رسیدن به اهداف شوم خود برشمرد و گفت: مسؤولان باید در مقابل توطئه‌های دشمنان هوشیار باشند و نباید در مقابل خواسته‌های آنها کوتاه بیایند.

بیات به تاثیر گذاری ایران اسلامی در منظقه اشاره کرد و گفت: همین تاثیرگذاری و نفوذ انقلاب در منطقه موجب شده تا دشمنان برای ضربه زدن به نظام و انقلاب تلاش کنند.

وی ضمن تسلیت سالروز شهادت سید مصطفی خمینی وی را یکی از افراد تاثیر گذار در پیروزی انقلاب برشمرد.

اخبار
ارتباط با امام جمعه