جمعه 1396/5/27 - 52 : 7
مشخصات امام جمعه
محمدباقر مقدمی
محمدباقر مقدمی
ايجرود
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/5/6
ضرورت اتحاد بین دولت و ملت/ ثبات زدایی در جمهوری اسلامی ایران هدف آمریکا است

امام جمعه ایجرود با بیان اینکه اتحاد و اتفاق امنیت ملی کشور را بیش از پیش تضمین می کند، گفت: ثبات زدایی در جمهوری اسلامی ایران هدف آمریکا است.

حجت الاسلام محمدباقر مقدمی « امام جمعه ایجرود»در خطبه  های نماز جمعه امروز با اشاره بر اینکه دولت آمریکا بار دیگر با با وضع تحریم های جدید علیه نظام جمهوری اسلامی نشان داد قابل اعتماد نبوده و نیست،اظهار داشت:ثبات زدایی در جمهوری اسلامی ایران هدف آمریکا است.

وی با بیان اینکه وحدت و انسجام همه نیروها و نهادهای نظام و تلاش برای تحقق رهنمودهای رهبر معظم انقلاب  لازم و ضروری است، اضافه کرد: اتحاد و اتفاق امنیت ملی کشور را بیش از پیش تضمین می کند.

حجت الاسلام مقدمی با بیان اینکه به فرموده رهبر کبیر انقلاب اگر سپاه نبود،کشور هم نبود،افزود: توطئه های دشمنان نه تنها کار ساز نبوده بلکه اتحاد وانسجام مردم و مسئولین را پیش از پیش به عرصه ظهور رسانده است.

امام جمعه ایجرود با تاکید بر اینکه برای امنیت و پیشرفت کشور اتحاد و اتفاق دولت و ملت ضروری است،تصریح کرد:دشمنان درصدد اختلاف افکنی هستند تا بتوانند حکومت اسلامی را از میان بردارند و حکومت ظلم و استبداد را جایگزین آن کنند.

حجت الاسلام مقدمی با بیان اینکه ولایت مداری و انسجام هیمنه دشمنان در در هم می شکند، اذعان کرد: همه دنیا شاهد جنایت رژیم غاصب صهیونیستی به سر کردگی آمریکا در فلسطین اشغالی و هتک حرمت مسجد الاقصی هستند و اسلام زدایی و دین زادیی هدف اصلی رژیم غاصب صهیونیستی است.

وی با اشاره بر اینکه ششم مرداد ماه روز کار و کارآفرینی است، اضافه کرد: تولید داخل و حمایت از تولید ملی لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی است چرا که حمایت مردم و دولت از تولید داخلی سبب ایجاد اشتغال و رونق اقتصاد کشور است.

خطیب نماز جمعه ایجرود با بیان اینکه 11 مرداد ماه سالروز شهادت شیخ فضل الله نوری است، افزود: شیخ فضل الله نوری یکی از رهبران مشروطیت بود که در فتوا دادن به حق و ناحق سخت دلیر و بی‌هراس بود.

وی با بیان اینکه ناآگاهی برخی از مردم و رهبران مشروطیت رشته کار را دست دشمنان افتاد، گفت: بصیرت و آگاهی نقشه شوم دشمنان را نقش برآب می کند.

انتهای پیام/

 

 

اخبار
ارتباط با امام جمعه