جمعه 1396/4/2 - 48 : 23
مشخصات امام جمعه
محمدباقر مقدمی
محمدباقر مقدمی
ايجرود
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/3/5
ضرورت انتقال خاطرات دفاع مقدس به نسل آینده

حجت الاسلام مقدمی در خطبه های نماز جمعه ایجرود با بیان اینکه سند 2030 توطئه دشمنان است تا آینده ایران اسلامی را نابود کند، گفت: انتقال خاطرات هشت سال دفاع مقدس به نسل های آینده باید در دستور کار مسئولین قرار گیرد.

 

 حجت الاسلام محمد باقر مقدمی« امام جمعه ایجرود» در خطبه های امروز نماز جمعه با اشاره بر اینکه حضور مردم در پای صندوق های رای دوازدهمین انتخابات ریاست جمهور و پنجمین انتخابات شوراهای شهرو روستا هیمنه دشمنان را شکست، اظهار داشت: از صدا و سیما ، نیروهای نظامی و انتظامی و همه افرادی که تلاش کردند تا انتخابات بصورت سالم برگزار شود کمال تشکر را دارم.

وی با بیان اینکه به رئیس جمهور منتخب تبریک عرض می کنم، اضافه کرد: مردم به نظام جمهوری اسلامی ایران رای آری دادند و این مشت محکم بود بر دهان یاوه گویان نظام اسلامی ایران.

امام جمعه ایجرود با تاکید بر اینکه مردم با حضور حداکثری خود در پای صندوق های رای جلوه ای دیگر از مردم سالاری دینی را در ایران اسلامی به نمایش گذاشتند، عنوان کرد: دبیر شورای نگهبان صحت انتخابات را تائید کرد.

حجت الاسلام مقدمی با بیان اینکه فتنه 88 باید درس عبرت باشد برای همه افرادی که در صدد ایجاد اختلاف هستند، ادامه داد: افراد متخلف باید از کرده خود توبه کنند چرا که شخصی که به حق الناس تعرض کند باید جواب گو باشد.

امام جمعه ایجرود با اشاره بر اینکه ما به انقلاب اسلامی و ارزش های آن متعهد و پایبند هستیم، افزود: ملت ایران قدر دان خون شهیدان است.

حجت الاسلام مقدمی با بیان اینکه سند 2030 توطئه دشمنان است تا آینده ایران اسلامی را نابود کند، اذعان کرد: رهبر معظم انقلاب بر این مسئله تاکید دارند که خاطرات دفاع مقدس به نسل های دیگر منتقل شود اما در سند 2030 مواردی و قوانیی گنجانده شده که مسئل غیر شرعی را جزء رفتارهای معمول جلوه کند، بنابراین دولت مردان و مسئولین نباید از کنار این مسئله به راحتی بگذرند چرا که این بزرگترین ضربه و خطر برای آینده کشور است.

خطیب نماز جمعه ایجرود با اشاره بر اینکه دشمن از هیچ ابزاری برای ضربه زدن به دین اسلام فرو گذار نیست و مسئولین باید حواس خود را جمع کنند، ادامه داد: وعده دشمنان تنها سرابی بیش نیست.

حجت الاسلام مقدمی با بیان اینکه سفر ترامپ به عربستان حاوی چند پیام بود که تهدید ایران اسلامی از جمله پیام های او است، گفت: رئیس جمهور آمریکا با سفر به عربستان درصدد ترمیم اقتصاد شکست خوره اقتصاد مریض آمریکا است.

امام جمعه ایجرود با تبریک هفته ایثار و مقاومت و با اشاره بر اینکه از جان گذشتگی و ایستادگی مردم سبب شد تا شهر خرمشهر از هجمه دشمنان آزاد شود تاکید کرد: در مقابل تجهیزات دشمنان تنها ایمان بخداوند متعال موجب شد تا پیروزی نصیب ملت ایران شود.

وی با بیان اینکه دهم خردا ماه  خرداد سالروز روز جهانی بدون دخانیات است، عنوان کرد:  دخانیات از سوغات شوم استعمار است که به بشر تحمیل شده است و با این ارمغان شوم میلیون ها انسان دچار امراض گوناگون به علت مصرف دخانیات می شوند.

حجت الاسلام مقدمی با تاکید بر اینکه دشمن طوری برنامه ریزی کرده است که مصرف سیگار عادی جلوه کند، گفت: جوانان باید در این زمینه کاملا هوشیار باشند تا در دام دشمن گرفتار نشوند.

انتهای پیام/

اخبار
ارتباط با امام جمعه