جمعه 1396/5/27 - 51 : 7
مشخصات امام جمعه
سیدعلی حسینی
سیدعلی حسینی
خرمدره
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/5/20

گزیده خطبه های نمازجمعه شهرستان خرمدره به تاریخ بیستم مرداد سال96

نماز وحدت آفرین جمعه این هفته به امامت حجت الاسلام والمسلمین حسینی امام جمعه شهرستان خرمدره اقامه گردید خطیب جمعه ابتدا نمازگزاران رابه رعایت تقوی الهی سفارش وتوصیه نمودند سپس باستناد آیات الهی خلاصه ای از مسائل مربوط به شفاعت واسباب آن را برای نمازگزاران تشریح وتبیین نموده  افزودند: کسی که امید وانتظار شفاعت دارد باید نخست در نفس و وجود خود قابلیت ولیاقت معنوی ایجاد نماید.

امام جمعه خرمدره گفت: دولت تمام تلاش خود را متوجه استقرار عدالت، جانب داری از محرومان و مستضعفان، اجرای احکام الهی و وحدت در جامعه کند

، حجت الاسلام سید علی حسینی در خطبه های نماز جمعه شهر خرمدره افزود: دولت باید در برخی حوزه مانند عزت ملی، توجه به توانمندی های بزرگ کشور، صراحت در بزرگداشت ارزش های انقلاب اسلامی و بویژه اجرای اقتصاد مقاومتی که تاکید مقام معظم رهبری است تلاش مضاعف داشته باشد.

وی با اشاره به گفته ترامپ مبنی بر امضا نکردن تعهد ایرا ن و برجام، خاطرنشان کرد: شاید برخی دخترکان سلفی بگیر بازیگوش در مجلس از جنگ بترسند ولی ما می دانیم که اروپا و آمریکا حامیان داعش در منطقه هستند و ما آماده گرفتن انتقام شهیدان مدافع حرم هستیم.

امام جمعه خرمدره با اشاره به روز حمایت از صنایع کوچک در هفته پیش رو، ابراز کرد:  با پیگیریهای مسئولین درمانگاه خرمدره ساخته شد و تجهیز و ارتقاء  بیمارستان نیز در حال پیگیری است ولی باید حمایت از صنایع کوچک نیز در دستور کار قرار بگیرد.

همچنین خطیب جمعه سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی را به آزادگان وخانواد های آنان تبریک گفت.

وی درباره روز تشکل ها و مشارکت های اجتماعی، تاکید کرد: مردم باید خودشان مبادرت به امر به معروف و نهی از منکر کنند و بتوانند در کارهای فرهنگی و اقتصادی نظارت داشته باشند و این امورات را پیش ببرند.

 

اخبار
ارتباط با امام جمعه