سه شنبه 1395/11/5 - 33 : 4
مشخصات امام جمعه
سید سجاد موسوی نیا
سید سجاد موسوی نیا
صائين قلعه
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1395/10/24
گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 24 دی ماه 1395

راه حل مشکلات اقتصادی عمل به سیاست های اقتصاد مقاومتی است


 گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 24 دی ماه 1395

خطیب جمعه بعد از دعوت خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوای  الهی و پرهیز از محرمات گفت: تقوا را در زندگی انسان مهم دانست و آن را کیمیایی شمرد که هرکس به دست آورد بهشتی است .

حجت الاسلام موسوی رحلت تاسف بار یار دیرین امام  و رهبری را از جمله حوادث مهم هفته جاری خواند و با اظهار  تاسف قلبی گفت: آیت اله هاشمی از شخصیت های تاثیرگذار و مبارزین انقلاب بود.

امام جمعه صائین قلعه با اشاره به پیام صادقانه و عاطفی رهبر انقلاب در خصوص رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: تاکید به وحدت و همدلی حول محور ولایت در برابر دشمنان ، استکبار ستیزی و دشمنی با آمریکا و رژیم صهیونیستی از ویژگی های شاخص و عمده مرحوم هاشمی بود.

وی همچنین با بیان این مطلب که مردم شریف ایران به خوبی از یک خادم نظام و انقلاب قدر دانی کردند و تشییع جنازه باشکوهی را به نمایش گذاشتند، ادامه داد : البته خناسان در سالهای اخیر با شدت و جدیت در پی بهره برداری از تفاوت های فکری و نظری و اجتهادهای سیاسی او بودند که موفق نشدند.

  حاج آقا موسوی با اشاره به بیانات رهبر انقلاب در دیدار هزاران نفر از مردم قم اظهار داشت: با توجه به خیانت های آشکار مسئولان آمریکائی به برجام راه حل مشکلات اقتصادی عمل به سیاست های اقتصاد مقاومتی است و این یعنی حمایت از تولید ، اشتغال ، کار و سرمایه ایرانی ، کشاورزان و دامداران .

  در ادامه به فرار شاه خائن از کشور در 26 دی ماه 57 پرداخت و با مقایسه ی سرانجام حیات یک خائن با خادم گفت: شاه خائن در آن سال از کشور فرار کرد و آن گونه ذلت بار از دنیا رفت اما خادمی در این زمان از دنیا رفت و این چنین با شکوه تشییع شد و رهبر نظام بر جنازه او نماز اقامه کرد.

  در خاتمه شهادت حجت الاسلام نواب صفوی ، طهماسبی ،واحدی و ذوالقدر از اعضای فعال سازمان فدائیان اسلام را تسلیت گفت و افزود: هدف فداییان اسلام تلاش برای استقرار حکومت اسلامی و برداشتن موانع اصلی رسیدن به آن بود.

اخبار
ارتباط با امام جمعه