يکشنبه 1396/8/28 - 41 : 2
مشخصات امام جمعه
سید سجاد موسوی نیا
سید سجاد موسوی نیا
صائين قلعه
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/8/26
گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 26 آبان ماه 1396
بسمه تعالی
گزارش خطبه های نماز جمعه ی صائین قلعه مورخه 26 آبان ماه 1396
"    صائین قلعه از آزمایشگاه مجهز برخوردار نیست. "

     خطیب جمعه خود و همه مردم را به رعایت تقوای الهی و پرهیز از محرمات دعوت کرد و با پیامبر اکرم را الگو و اسوه در تمام ابعاد زندگی اعم از فردی اجتماعی و سیاسی برشمرد و ادامه داد: یکی از ویژگی های بارز پیامبر و یاران آن حضرت مهربانی با مومنان و دشمنی و سرسختی با کفار بود.
 
   حجت الاسلام موسوی با ابراز همدردی با زلزله زدگان غرب کشور و طلب غفران الهی برای جانباختگان و همچنین آرزوی شفای کامل برای مصدومان و مجروحان این حادثه طبیعی از خدمات و یاری رسانی فعالان در منطقه آسیب دیده هدف قدر دانی کرد و ضمن بیان فراز هایی از پیام رهبر انقلاب در این خصوص از مردم صائین قلعه و اطراف در یاری رسانی و اهداء ملزومات مورد نیاز هموطنان حادثه دیده در استان کرمانشاه قدر دانی کرد .
قدر دانی دیگر:
   حاج آقا موسوی در خطبه های نماز جمعه امروز از بابت کمک های مردمی جهت تجهیز و خرید دستگاه پیشرفته طبی برای آزمایشگاه درمانگاه شهر بود.
  صائین قلعه از درمانگاه مجهز برخوردار نیست، شهروندان برای طبابت به مرکز شهرستان ارجاع داده می شوند.

امام جمعه صائین قلعه بازدید معاون محترم وزیر ورزش و جوانان از استخر نیمه کاره رها شده شهر را به فال نیک گرفت و اظهار امیدواری کرد وعده ها با پیگیری مسئولان هرچه سریعتر محقق شده و پیمانکار مربوطه فعالیت کار را شروع کنند.

امام جمعه صائین قلعه آغاز هفته بسیج را تبریک گفت و با بیان اینکه بسیج یک فرهنگ است و این فرهنگ در یک جمله یعنی پیشرو بودن در همه عرصه های اساسی زندگی افزود : بسیج فرهنگ شجاعت ، معنویت ، غیرت و استقلال و آزادگی است.

  وی در ادامه این مطلب افزود: بسیج یک نیروی کارآمد برای همه میدان ها و زمان ها است. هشت سال دفاع مقدس ، حضور در جبهه های سخت جنگ و امروز در نبرد خون بار با دشمن آن را به اثبات رسانده است.

  ایشان برگزاری کلاس های معرفتی و بصیرتی بسیج و ماموریت جدید آن که همزمان با شروع هفته بسیج آغاز می شود گفت: همکاری با نیروی انتظامی و گشت های  اطلاعاتی و حفاظتی محله محور خواهد بود.

   در خاتمه از توطئه جدید در منطقه با محوریت عربستان گفته افزود: استعفای سعد حریری و از طرف دیگر اتهام زدن به ملت شریف ایران را از ناکام بودن استکبار از اجرای نقشه مرموز و شوم خاورمیانه جدید و تجزیه کشور های اسلامی دانست که به موفقیت ایران و حزب الله لبنان و جبهه مقاومت در مبارزه با داعش خواهد انجامید.
اخبار
ارتباط با امام جمعه