نماینده محترم ولی‌فقیه در استان بوشهر: ایثار ماندگار ملت ایران و سردار حاج قاسم سلیمانی انکار ناپذیر است
تصویر خبر
نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: نقش مردم عزیز ایران و سرداران بزرگ مانند سردار آسمانی حاج قاسم سلیمانی با جان‌فشانی‌های میدانی و ایثارگری‌های جهادی در عرصه اقتدار ملی و بین المللی و دیپلماسی تعیین‌کننده و غیرقابل انکار است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز بوشهر، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری در پیام آدینه که منتشر شد آورده است: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با رهبری‌های انقلابی مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای «دامت برکاته العالیه» یک مجموعه به هم پیوسته است که قدرت خود را از عنایات الهی، هدایت‌های رهبری و توان مردمی و جهاد نیرو‌های انقلابی در تمامی عرصه‌های قدرت آفرین و پیشرفت‌زا می‌گیرد. همگان باید قدردان این نعمت الهی باشند.

وی در ادامه با گرامیداشت روز ملی خلیج فارس افزوده است: امیدوارم مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با برنامه‌ریزی جامع مدیریت خلیج فارس، از این ظرفیت راهبردی در عرصه‌های فرهنگی، اقتصادی و سیاسی به دور از سلطه جهان خواران و دخالت آنان، استفاده کارآمد و تمدن آفرین گردد. بی تردید این آبراه بین المللی و تعیین‌کننده در جغرافیای ایران پیدایش یافته و به حیات خود ادامه داده است، بنابراین این آبراه فارسی بوده و فارسی خواهد ماند.

آیت الله صفایی بوشهری همچنین با بزرگداشت یازدهم اردیبهشت روز کارگر گفت: نقش کارگر در عرصه پیشرفت و توسعه، نقشی اساسی و زیربنایی است. تکریم و تعظیم مقام کارگر و رشد دانش و مهارت آنان یک ضرورت بنیادین است. ضمن گرامیداشت مقام کارگران عزیز و یاد و خاطره شهدای کارگر به تمام کارفرمایان توصیه می‌کنم که حقوق کارگران را مراعات نموده و نسبت به امور حقوقی، بهداشت محیط، مسائل فرهنگی و امنیت شغلی آنان دقت و توجه نمایند.

وی روز معلم را هم گرامیداشت و با بزرگداشت یاد و خاطره شهید گرانقدر علامه مرتضی مطهری از زحمات تمامی مسئولان این عرصه به ویژه کادر آموزشی و پرورشی تشکر و قدردانی کرده است.

امام جمعه بوشهر با تسلیت فرا رسیدن ایام ضربت خوردن و شهادت مولای متقیان امیرمومنان علی (ع) آن امام همام را نماد الهی کمال انسانی و تجسم عینی راه خدا و طریق حق و قرآن و سیره انبیاء و پیامبر گرامی اسلام «صلی الله علیه و آله و سلم» دانسته و اظهار داشت: مطالعه در زندگی و فهم آموزه‌های آن حضرت و پیروی از ایشان قطعاً مایه نجات و کمال انسان می‌باشد. امیدوارم خداوند متعال در شب‌های قدر برای تمامی جهان بشریت به ویژه ایران اسلامی مقدورات خیر تقدیر بفرماید و آرامش، آسایش، سلامت و موفقیت روزافزون نصیب بگرداند.
منبع: خبرگزاری صدا وسیما


شنبه 1400/2/18 - 40 : 8

پرتال استان ها

 

آخرین اخبار